ندای جوانی

صدای جوان روشنگر ایرانی

حمیدرضا شهیدی
تاریخ نشر : ۰۲-۰۵-۹۳
دستبندی : سیاسی, مناسبت ها
لینک کوتاه : nedaj.ir/?p=4246
کد خبر: 81248821 (4141411) | تاریخ خبر: 02/05/1393 | ساعت: 16:20|

گلپایگان، اصفهان- ایرنا- فرماندار گلپایگان با محکوم کردن حملات ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی به غزه گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس امسال مرهمی بر ز خمهای مردم مظلوم غزه است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمحسن حسین میرزاییˈ روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با دعوت از قشرهای مختلف مردم گلپایگان برای حضوری پررنگ در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: بدون شک امسال هم مردم همیشه در صحنه این شهرستان با حضور با بصیرت خود همراه با دیگر هموطنان و همگام با سایر ملت های آزادیخواه جهان خشم و انزجار خود را از سران استکبار جهانی و مدعیان دروغین حقوق بشر به نمایش خواهند گذاشت.

وی با اشاره به اینکه به فرموده معمار کبیر انقلاب، ˈروز قدس روز اسلام استˈ تاکید کرد: هدف حضرت امام خمینی(ره) از نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، زنده نگاه داشتن وحدت اسلامی و پیشگیری از فراموش شدن مبارزان فلسطینی و غفلت مسلمانان از رژیم غاصب صهیونیستی بود.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلپایگان هم با اشاره به اهمیت و حساسیت حضور مردم در راهپیمایی روز قدس امسال اظهار کرد: راهپیمایی روز قدس در سه شهر گلپایگان، گوگد و گلشهر در این شهرستان برگزار می شود.

ˈصادق جباریˈ با اشاره به اینکه راهپیمایان شهر گوگد پس از راهپیمایی در این شهر به راهپیمایان در گلپایگان محلق می شوند، اظهار کرد: راهپیمایی مردم گلپایگان روز جمعه (فردا) از میدان هفده شهریور آغاز و در مسیر خیابان امام خمینی (ره)-سه راه آیت الله سعیدی-خیابان مسجد جامع و مصلای نماز جمعه این شهر ادامه می یابد.

شهرستان گلپایگان در 180 کیلومتری شمال غرب اصفهان قرار دارد.

پ/7138/ 607

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.