ندای جوانی

صدای جوان روشنگر ایرانی

barati
تاریخ نشر : ۱۲-۱۰-۹۳
دستبندی : اجتماعی
لینک کوتاه : nedaj.ir/?p=5515

IMG_9570
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیان گلپایگان ، سردار عبدالرضا آقاخانی دقایقی پیش در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به دستگیری عاملان حادثه گلپایگان اظهار داشت: بامداد امروز در عملیاتی که صورت گرفت دو نفر فراری حادثه گلپایگان در عملیات ضربتی در یکی از مناطق استان اصفهان شناسایی شدند.

وی افزود: این دو نفر که مسلح بودند ساعت ۳۰ دقیقه بامداد شب گذشته با پلیس درگیر شدند که از این میان یکی از آنها کشته شده و دیگری دستگیر شد.

فرمانده انتظامی اصفهان تصریح کرد: خوشبختانه در این عملیات هیچ آسیبی به مردم یا نیروهای انتظامی نرسید و آنها بدون تلفات دستگیر شدند.

وی خاطرنشان کرد: بعد از حادثه خونین روز شنبه گلپایگان، پیگیری این اتفاق به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و ما  ۵ روز به صورت ویژه بر روی آن کار کردیم و عوامل را شناسایی کرده و دستگیر کردیم.

*******************************************************************

سرهنگ حسین حسین زاده جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان جزئیات دستگیری عاملان حادثه گلپایگان در اصفهان را تشریح کرد.

81447725-6175520 (1)
سرهنگ حسین حسین زاده جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان در تشریح این عملیات گفت : بنابر اقدامات اطلاعاتی که طی روزهای گذشته در این خصوص انجام گرفت ،حضور دو سارق از این باند خطرناک در یک مجتمع مسکونی در فولادشهر محرز گردید که مامورین انتظامی با کنترل این واحد مسکونی ساعات پایانی پنجشنبه شب عملیات ضربتی دستگیری این سارقان مسلح را آغاز نمودند .

وی با بیان اینکه سارقان مسلح که همه چیز را تمام شده می دیدند در مقابل پلیس مقاومت نموده و درگیری مسلحانه سنگینی را شروع کردند،افزود:در این درگیری « محمد.م » به ضرب گلوله از سوی پلیس به هلاکت رسید. اما برادر وی به نام « منصور.م » در یک عملیات غافلگیری زنده دستگیر گردید.

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان اضافه کرد: در این درگیری مسلحانه علاوه بر شلیک های مستقیم سارقان به سوی پلیس ، سه قبضه نارنجک نیز به سمت ماموران نوپو پرتاب گردید که موجب زخمی شدن ۴ نفر از ماموران شد ، ولی خوشبختانه جراحت آنها سطحی بوده است.

حسین زاده با اشاره به اینکه از این باند تعداد ۴ قبضه سلاح کلاشنیکف و مقادیری اسلحه و مهمات کشف و ضبط گردید خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سارقان در یک مجتمع مسکونی سکونت داشتند تمام سعی ماموران این بود که به اهالی این مجتمع آسیبی وارد نگردد که به لطف خداوند و دقت عمل و توجه ماموران کوچکترین آسیبی به اهالی مجتمع مسکونی وارد نگردید.

وی تأکید کرد: پس از حادثه و وقوع جنایت شنبه شب گذشته شهرستان گلپایگان مسئولین این پرونده و پلیس های تخصصی لحظه ای از کار دست برنداشتند تا سارقان را شناسایی و دستگیر کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان بر اینکه اعضای این باند دارای سوابق متعدد سرقت می باشند تأکید کرد و ادامه داد: فرضیه سیاسی بودن این افراد رد است و این باند سرقت های مسلحانه دیگری نیز درسطح کشور انجام داده بودند که با بازجویی از یک نفر بازمانده این باند زوایای پنهان شان نیز روشن خواهد شد .

 

1 دیدگاه بر “ضاربان حادثه گلپایگان دستگیر شدند + جزئیات”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.