ندای جوانی

صدای جوان روشنگر ایرانی

امین فراست
تاریخ نشر : ۳۰-۰۲-۹۴
لینک کوتاه : nedaj.ir/?p=6186
پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۴

چند روزی بود که بد جور اعصابم از بابات مذاکرات خوردبود.

چند هفته ای است که حرف از بازرسی اماکن نظامی  بود . با نهایت تاسف گروه مذاکره کنند پذیرفته بود . نمی دونم این تیم تا به کجا تن به حقارت می خواد بده .

اما امروز آقا خیالم را راحت کرد.

 من هم خواستار رفع تحریم ها هستم از تحریم ها جز برو بچه های هاشمی و کسانی که رانت اطلاعاتی داشتند و سرمایه داران گردن کلفت کسی دیگری سود نبرده.

البته آقای روحانی هم از این تحریم ها خوب کاسبی کردند . با شعار رفع تحریم ها تونست رای جمع کنه ، تحریم هایی که برخی از طرف دارانش و پشتیبانانش خواستار بیشتر شدنش بودن و عامل ناثباتی جو اقتصادی کشور شدن برای فشار آوردن به مردم. هیچ کس خیانت آقازه هاشمی ، مهدی هاشمی و فاءزه هاشمی را یادش نرفته . اینان رسما طرف دار جناب روحانی بودند و هستند.

خوب بگذریم … خلاصه ما هم می خواهیم تحریم ها برداشته بشه ولی نه به قیمت از دست دادن غیرت و غزتمون. برای سربلندی این ملت و این آب و خاک، خون ها داده ایم نتنها در این دوران بلکه در طول 5000 هزار سال تاریخمون . تن دادن به حقارت به هر بهانه ای یعنی پای مال کردن خون این شهدا . ما هنوز هم آماده خون دادن هستم. وای به حالت روحانی اگر ….

من هم می خوام تحریم برداشته بشه ولی نه به قیمت از دست دادن غیرت و غزتم حاضرم توی همین بیکار بمون ولی کشورم عزت داشته باشه.

حرف آخرم به کسانی که می خواهند تن به حقارت بدهند :

  تا من و امثال من هستیم نمیزاریم عزت ایران را به باد بدید . ما جان میدیم برای عزت و غیرت و ناموس ایران . اگر فکر می کنید شعاره صبر کنید هر وقت ما جان دادیم و دیگه کسی از ما نموند می تونید تن به هر حقارتی بدید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.