ندای جوانی

صدای جوان روشنگر ایرانی

سجاد مقصودی
تاریخ نشر : ۰۴-۰۵-۹۴
دستبندی : سلامت
لینک کوتاه : nedaj.ir/?p=6603

ضربات مرگبار چاقو، پايان آخرين ملاقات پزشك متخصص اردبيلي با بيمارش بود. دكتر پيرزاده صبح روز پنجشنبه، در حالي با ضربات چاقو پسر جوان به قتل رسيد، كه در مورد انگيزه اصلي اين جنايت، روايت‌هاي متفاوتي وجود دارد. ارتباط پزشك و بيمار و ارتباط دوستي بين قاتل و مقتول، دو روايت متفاوتي است كه جزیيات اين حادثه را در ‌هاله‌اي از ابهام قرار داده است.

ساعت ١١ صبح پنجشنبه دكتر اصغر پيرزاده با ضربات چاقوي پسر جوانی، پيش از رسيدن به بيمارستان جان خود را از دست داد. خبر قتل اين پزشک اردبیلی به سرعت در فضای مجازی پخش شد و شایعات مختلفی به راه افتاد. شايعاتي كه روايت‌هاي مختلف و متفاوتي از قتل دكتر در فضاي مجازي منتشر كرد. از طرفي مرگ اين فوق تخصص آنکولوژی و خون، اعتراض مردم زيادي را در بر داشت. اما چيزي كه مشخص است اين است كه هنوز انگيزه اصلي و جزیيات اين جنايت فاش نشده و هيچ كس نمي‌داند قاتل چرا و چگونه ضربت مرگبار چاقو را به دكتر پيرزاده وارد كرده است.

برخي‌ها مي‌گويند دکتر پیرزاده درحالی‌که در بستر یک بیمار سرطانی در خانه وی حاضر شده بود، با ضربات چاقو همراه آن بيمار مورد هجوم قرار گرفته و ضربات چاقو به بدن وی وارد شده است. مي‌گويند قاتل همراه یک بیمار بوده که پس از ضرب و جرح شدید پیکر نیمه جان این دکتر اردبیلی توسط بیمار به بیمارستان منتقل شده اما تلاش پزشکان نتیجه نداده و وی جان باخته است. اما برخي از شنيده‌ها نيز حاكي از آن است كه قاتل از دوستان دكتر پيرزاده بوده و بعد از دعوت مقتول به خانه‌اش او را با ضربات چاقو كشته است. اين در حالي است كه قاتل دستگیر شده و انگیزه وی از این جنایت درحال بررسی است.

دکتر فرهاد پورفرضی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در مورد جزیيات حادثه با تاييد رابطه پزشك و بيمار بودن قاتل و مقتول، به ايسنا مي‌گويد: «دكتر پيرزاده ظهر پنجشنبه برای معاینه یک بیمار به خانه وی رفت و به دلایل نامشخص از سوي همراه نوجوان بیمار مورد حمله قرار گرفت و به ضرب چاقو مجروح می‌شود. با وقوع این حادثه سایر همراهان بیمار با اورژانس تماس می‌گیرند و این پزشک را به بیمارستان فاطمی اردبیل منتقل می‌کنند. اما دكتر هنگام رسیدن به بیمارستان فوت می‌کند. عامل این حادثه بلافاصله دستگیر می شود. درحال حاضر نيز اقدامات قضایی از سوي دستگاه قضایی با جدیت دراین‌باره درحال انجام است و به‌زودی به مردم اردبیل اطلاع‌رسانی خواهد شد.»

و تنها اعترافات قاتل دستگیر شده پرده از واقعیت‌ها باز می‌کند…..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.