ندای جوانی

صدای جوان روشنگر ایرانی

امین فراست
تاریخ نشر : ۱۴-۱۰-۹۴
دستبندی : روشنگری
لینک کوتاه : nedaj.ir/?p=7423

⛔️مدتیه توی شبکه های اجتماعی متنهایی منسوب به #فرح پهلوی و سلطنت پرستها توزیع میشه که خیانت های پهلوی را با اسم خدمات! پهلوی ها با آب و تاب قالب میکنند، تا یه عده عوام دهن بین راه بیفتند، به به و چه چه کنند که وامصیبتا! چه شاهی داشتیم و قدرش نداشتیم!!!??
اما از این سلطنت پرستها در مورد این خدماتشون چند تا سوال داریم. که بهتره جواب بدهند:

?ماجرای بخشیدن #استان_چهاردهم ایران یعنی سرزمین #بحرین و 32 جزیره اش در سال 49 به انگلیسی ها و عربها، توسط محمدرضاشاه آن هم به همراه جشن و پایکوبی چی بود؟ یه پرده از میهن پرستی بود؟?

?مادر فرح پهلوی، در کتاب خاطراتش مگه چیا گفت که دخترش انگ #آلزایمر بهش چسبوند؟ از خدمات گفته بود؟?

?ماجرای سهامداری فرزندان شاهنشاه! توی کمپانی بنز و خط تولید مرسدس بنز چیه؟ پول مردم ایران که نبوده ابدا !!! ?

?ماجرای سرمایه گذاری های وارثان پهلوی، در تلویزیون ها ، کارخانجات متعدد کشتیرانی، باشگاه های فوتبال و غیره از کجا تامین شده؟ اینها هم ابدا پول مردم ایران نبوده . احیانا از همون 44 هزار ملک سند زده رضاخان خائن! ببخشید خادم! نبوده که به زور از رعیت چپاول میکرد؟ ?
?دفاع تمام قد رضا پهلوی از خواننده های هتاک به اسلام مثل شاهین نجفی (شیطان نجسی) و اسپانسری ایشون و مادرش برای گروهک #منافقین در طول جنگ چقدر با ادعای میهن پرستی سلطنت پرستها همخوانی داره؟ منافقینی که 16 هزار نفر از مردم بیگناه کوچه و بازار را ترور کردند.??

?اوج میهن پرستی: 80 هزار مستشار نظامی و اداری امریکا در ایران که بر همه ارگان های کشورمان سلطه داشتند و کسی بدون اجازه انها آب نمی خورد، را کجای خدمات پهلوی ها بگذاریم اخه؟??
کسانی که حتی طبق قانون #کاپیتولاسیون هر تعرضی به ایرانیها میکردند، ایران حق محاکمه شونو نداشت!!!?

?شاه بزرگترین تامین کننده نفت و سوخت #اسرائیل، برای قتل عام #فلسطینی ها بود، اینو کجای خدمات بی شمار سلطنت به انسانیت و آزادگی بگذاریم؟ شاه 90 درصد نفت دو رژیم آپارتاید و نژادپرست یعنی افریقای جنوبی و 60 درصد نفت اسرائیل را تامین میکرد. اگر هیچ جنایت دیگری نداشت، آیا همین برای تنفر مردم ایران ازش کافی نبود؟ ?

?بی سواد نگه داشتن هفتاد درصد مردم ایران و در عوض ساختن هزاران کاباره و کازینو برای سرگرم کردن مردم در فساد را کجای فرهنگ دوستی و خدمات پهلوی بگذاریم؟??

?اولین حلبی آبادها در دهه 40 شکل گرفت، اولین محله های فاحشه نشین را پهلوی به کشور ما هدیه کرد، اولین کارتن خوابها را پهلوی برای ما به جا گذاشت، این خدماتو با چه زبونی میشه بیان کرد؟??
حیف نیست این خدمات به مردم ما یادآوری نشه آخه؟؟ ? تا کی وارونگی و توهم آخه؟ ?

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.