ندای جوانی

صدای جوان روشنگر ایرانی

امین فراست
تاریخ نشر : ۰۱-۰۱-۹۵
دستبندی : روشنگری, سیاسی
لینک کوتاه : nedaj.ir/?p=7768
دروغ های نوروزی روحانی

نمی خواستم تو این عید نوروز مطلبی انتقادی بنویسم ولی با سخنان پر از دروغ امروز روحانی نتونستم چیزی نگم .

الان هم زیاد حرف نمی خوام بزنم . فقط یکی دو مورد از دروغ هاش را رو می کنم یکم روشن بشیم .

مثلا  این تیکه :

” ….زنجیرهای تحریم را پاره کرد و زمینه را برای فعالیت در زمینه‌های اقتصادی مهیا نمود. تحریم‌های بانکی، مالی، پولی، نفتی، پتروشیمی، بیمه، حمل و نقل و همه تحریم‌های هسته‌ای برداشته شد و شرایط برای فعالیت اقتصادی مردم ما آماده‌تر شد. ”

زنجیر تحریم پاره شده  ؟؟؟ خوبه همین دیروز بود که وزیر خزانه داری آمریکا گفت ما تحریم ها را حفظ کردیم.

بانک هامون تحریم نیستند ؟   بله اسم تحریم روشون شاید نباشه ولی  از ترس آمریکا کدام بانک با ایران تبادل داره ؟ سوئیفت که (به دروغ ) میگفتی از همون روز اجرای بارجام برقرار شده بابا خودش گفته بر اثر فشار آمریکا نشده دیگه از این بیشتر کدام بازرگان ما تونسته که از این سرویس استفاده کنه ؟ شاید آقازاده های شما برای خارج کردن پول ما و یا دادن پول قرار داده ها به فراسنه تونسته باید ازش استفاده کنید ولی عملا که بازرگان هامون نتونستند .

مثلای دیگر :

” گرچه ملت بزرگ ما که همیشه پیشگام بودند، «برجام دو» را در 7 اسفند سال گذشته کلیـد زدند. «برجام دو» همان اقدام مشترک ملی در داخل کشور است که با وحدت، آشتی و با همدلی شروع خواهد شد؛ برجامی که قبل از اقتصاد از اخلاق آغاز می‌شود. انقلاب ما برای اسلام و اخلاق بود، بعثت پیامبران ما برای اخلاق بود. پیامبر ما فرمود بعثت من فقط برای تکمیل مکارم اخلاقی بود. در جامعه انقلابی ما نباید اثری از دروغ، اتهام، بدگمانی، بدزبانی و تندخویی باقی بماند. در جامعه ما نباید اثری از فساد باقی بماند. ما باید از پیشگاه خداوند بزرگ بخواهیم که سال ما را سال اخلاق، سال شادی و نشاط و سال همراهی و همدلی برای ساختن ایران اسلامی عزیزمان قرار دهد. ”

برجام دو ؟  از 7 اسفند کلیک زدن مردم ؟ بله حضور مردم پرشکوه بود و مایه افتخار ایران ولی منظور شما متوهم های اصلاح طلب پیروزی تون در فقط یک شهر است والا تجربه ثابت کرده شما نه جنبه باخت دارید (مثل سال 88) و نه جنبه برد ؛ خوب شد فقط تو یه شهر بردید اگر 50 درصد ایران را بدست می آوردید که فکر کنم خدارا هم بنده نبودید.

برجامی که اخلاقی است ؟؟؟ یعنی دیگه نمی خوای بگی بریم جهنم ؟ یا دیگه مارا بی سواد نمیخونی ؟ یا اینکه شناسنامههامون را قبول می کنی ؟ یعنی می خوای اجازه بدی کمی هم آزادی بیان در نقد کار های شما باشه ؟ یعنی ممکنه ؟ یعنی میتونی تحمل نقد را هم بکنی ؟

هر چند از تو بعیده ولی خدا کنه بتونی .

 

بسته دیگه سرتون را درد نیارم

 

امین فراست 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.